Restauracja Pod Dębem położona jest przy ulicy Fordońskiej. Lokal sąsiaduje z malowniczym, wiekowym dębem, od którego zaczerpnął swoją nazwę. Przestronny, elegancki, a co najważniejsze – dobrze skomunikowany z centrum Bydgoszczy, idealnie sprawdzi się jako miejsce organizacji imprezy okolicznościowej czy spotkania biznesowego.

Restauracja złożona jest z dwóch sal: kominkowej, przeznaczonej na mniejsze uroczystości oraz lawendowej, idealnej na duże, wystawne imprezy.

Lokal znajduje się na podwyższonym parterze i jest w pełni przystosowany do użytku osób niepełnosprawnych. Na jego tyłach mieści się monitorowany parking, dzięki czemu goście bez obaw mogą pozostawić na nim swoje auta na czas uroczystości.

Jak we wszystkich restauracjach naszej sieci, tu również króluje tradycyjna polska kuchnia. Serwujemy zarówno wyśmienite dania obiadowe, jak również pyszne zakąski i ciasta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z menu oraz odwiedzenia restauracji.

Pod Dębem, to elegancki lokal o klasycznym, ciepłym wystroju oraz profesjonalnej obsłudze gastronomicznej, która sprosta oczekiwaniom każdego klienta.

Więcej informacji oraz przykładowe menu znajdziecie Państwo pod adresem:
www.restauracjapoddebem.pl