Na czym polega obsługa cateringowa?

Urządzasz imprezę w domu, bankiet lub spotkanie biznesowe i szukasz alternatywy dla samodzielnego przygotowywania potraw? Postaw na catering, ciesząc się daniami jak z restauracji w dowolnym miejscu! Dowiedz się, na czym polega obsługa cateringowa oraz z czego może się składać menu.

Na czym polega obsługa cateringowa?

Dlaczego warto postawić na catering okazjonalny?

Organizujesz urodziny w domu lub na wynajętej sali? A może chcesz zaprosić gości na konferencję lub spotkanie firmowe? W tych oraz innych przypadkach świetną alternatywą dla samodzielnego przygotowywania potraw jest postawienie na usługi restauracji, proponującej obsługę cateringową

Na czym polega obsługa cateringowa? Ciepłe i gotowe do spożycia posiłki dostarczane są wprost pod wskazany adres, na platerach, deskach czy talerzach. W zależności od wybranej formy cateringu może się on składać z:

  • przystawek,
  • zup,
  • dań głównych,
  • deserów,
  • przekąsek,
  • zimnego bufetu. 

To, co w nim będzie się znajdować oraz w jakiej ilości zależy od preferencji i potrzeb konkretnego klienta.

Na jakie okazje można wybrać catering?

Catering z restauracji świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku małych, kameralnych okazji, takich jak obiad rodzinny czy niewielkie wesele, jak i dużych, wieloosobowych przyjęć czy imprez okolicznościowych w tym wesel, studniówek, balów gimnazjalnych, szkoleń czy konferencji. Restauracje Spółdzielni Gastronomicznej w Bydgoszczy zajmują się także obsługą wszelkiego rodzaju imprez firmowych, w tym bankietów, koktajli oraz przerw kawowych i lunchowych. Oferta dostosowana jest do indywidualnych potrzeb każdego klienta, zarówno pod względem ilości, jak i rodzaju prezentowanych potraw.

Cateringowa obsługa imprez okolicznościowych w Bydgoszczy

Niektóre restauracje należące do Spółdzielni Gastronomicznej w Bydgoszczy proponują usługi cateringu okolicznościowego. Wymienić tutaj można restaurację Telimena, Tango, Gerwazy czy Pod Dębem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty