Jaki wybrać prezent na Dzień Kobiet?

Dzień Kobiet to międzynarodowe święto, które obchodzimy 8 marca. W tym dniu Panie są obdarowywane kwiatami oraz upominkami. Tradycja świętowania tego dnia sięga początku XX wieku. Natomiast w Polsce święto kobiet zostało swoją popularność w czasach PRL.

Jakie wtedy prezenty dostały Panie? Najczęściej były to goździki lub rajstopy. Kobiety w tym dniu dostawały zazwyczaj przedmioty użytku codziennego jak na przykład ręczniki, mydło czy kawę. Dziś prezenty na Dzień Kobiet wyglądają trochę inaczej.


Dzień Kobiet — pomysły na prezent

  • Kwiaty — jest to najbardziej klasyczny prezent wręczany kobietom w tym dniu. Szczególną popularnością cieszą się tulipany, które jednocześnie zwiastują nam nadchodzącą wiosnę. Bukiet pięknych tulipanów na pewno również zachwyci i twoją kobietę.

  • Voucher — jeżeli kompletnie nie masz pomysłu co kupić swojej kobiecie, skorzystaj z bonu prezentowego do jej ulubionego sklepu, w którym na pewno wybierze coś dla siebie.

  • Romantyczna kolacja — jeżeli chcesz, aby twoja kobieta poczuła się w tym dniu wyjątkowo, zabierz ją na kolację. Mieszkając w Bydgoszczy, skorzystaj z ofert naszych bydgoskich restauracji. Pośród wszystkich lokali na pewno znajdziesz ten, który przypadnie jej do gustu.

  • Perfumy — perfumy to również jeden z klasycznych prezentów dla kobiety. Jednak w tym przypadku naprawdę musisz znać dobrze gust kobiety, którą chcesz nimi obdarować. Jeżeli nie jesteś pewny, nie ryzykuj i wybierz coś innego.

Bydgoskie restauracje zapraszają na Dzień Kobiet!

Jeżeli nie chcesz być tradycjonalistą i pragniesz zaskoczyć swoją kobietę, podaruj jej bilet na koncert! Nasze dwie bydgoskie restauracje — Tango oraz Telimena, w swoich lokalach organizują specjalne koncerty na Dzień Kobiet w Bydgoszczy!

 

Restauracja Tango

Zabierz swoją kobietę do restauracji Tango na wspaniały koncert! W naszym lokalu wystąpi Adrianna Rychwalska. To właśnie ona zabierze cię we wspaniały świat muzyki i zapewni ci rozrywkę na cały wieczór.

 

 

Restauracja Telimena

A co powiesz na wspaniały wieczór w towarzystwie Krzysztofa Filasińskiego? To właśnie on zawita do naszej restauracji Telimena. Dobra zabawa gwarantowana!

 

 

Jaki wybrać prezent na Dzień Kobiet?