Tu zjesz tanio i smacznie w Bydgoszczy - nasze TOP restauracje i bary!

Perła Północy - tak nazywana jest Bydgoszcz. W ostatnich latach jeszcze bardziej wypiękniała jako miasto, a tym samym przyciąga coraz więcej turystów. Jednak architektura i atrakcje to nie wszystko, co ma do zaoferowania to miasto! To także szeroki wybór gastronomiczny. Jeśli wybierasz się do Bydgoszczy, to sprawdź, gdzie tanio i smacznie zjeść!

Tu zjesz tanio i smacznie w Bydgoszczy - nasze TOP restauracje i bary!

Restauracja Telimena - wizytówka Bydgoszczy

 

Każdy bydgoszczanin doskonale zna tę restaurację. To popularne miejsce na imprezy rodzinne, ale też wesela lub imprezy firmowe. Restauracja serwuje na co dzień menu z daniami obiadowymi. 

Spróbować można specjalności szefa kuchni: tatara z łososia wędzonego, sałatkę Gerwazego, filet z kaczki duszony w owocach lub na deser gruszkę duszoną w czerwonym winie.

Restauracja Telimena to staropolskie smaki, które kojarzą się przede wszystkim z tradycją Kujaw. Wszystko to w przystępnych cenach przy wysokiej jakości składnikach!


Restauracja Tango - miejsce na Twoją imprezę!

 

W Restauracji Tango na Wyżynach organizowane są wesela i imprezy rodzinne. Miejsce to dysponuje dwiema salami:


Sala Bankietowa sprawdzi się do organizacji średnich uroczystości do 80 osób. Sala jest odświeżona i urządzona w klimatycznym stylu.

Sala Dębowa - na większe imprezy, do nawet 150 osób. Zazwyczaj w niej organizowane są właśnie większe wesela, ale też imprezy firmowe. Przygotowywane są tam konferencje, gdzie miejsc siedzących może być na nawet 250 osób.


Jeśli chcesz zjeść smacznie i tanio, to także dobrze trafiłeś! Każdego dnia możesz skorzystać z oferty obiadowej i deserów w Restauracji Tango. Serwowane są tradycyjne kotlety de volaille, zrazy wieprzowe, ale też filet z sandacza saute, czy pierogi z kaczką.

Bary obiadowe w Bydgoszczy - szybko, tanio i smacznie!

 

Bary z obiadami w Bydgoszczy to trzy plusy, zero minusów! Tam zawsze zjesz w dobrej cenie, szybko, ale też tradycyjnie i pysznie, jak u mamy. Oto nasza lista TOP barów mlecznych w Bydgoszczy:


Bar Kaprys - ogłoszony najlepszym barem obiadowym w Bydgoszczy. Bar Kaprys znajduje się na Bartodziejach w okolicach Szpitala Jurasza. Będąc w tych okolicach warto zajrzeć tam na obiad. Miła obsługa, tradycyjne menu i świetna atmosfera.

Bar Miły - bar obiadowy bardzo dobrze znany przez mieszkańców osiedla Leśnego. Będąc w okolicy Stadionu Zawiszy, warto wybrać się urokliwą ulicą 11 Listopada w kierunku Baru Miły. Wyremontowane wnętrze i pyszne obiady domowe, sprawią, że będziesz chcieć tu powrócić,

Bar Dworcowy - jak sama nazwa wskazuje, Bar znajduje się nieopodal Dworca PKP. Przyjeżdżając do Bydgoszczy pociągiem warto zajrzeć tam na obiad. Doświadczeni kucharze dbają o to, aby menu było ciekawe, a jednocześnie smaczne!

Bar Horacy - odwiedzając dzielnicę Fordon, nie można pominąć Baru Horacy. Kameralne wnętrze i wyjątkowy smak potraw sprawiają, że można zjeść prawdziwy, domowy obiad za niewiele złotych.