TOP 3 restauracji, w których warto wyprawić 40 urodziny w Bydgoszczy

Życie zaczyna się po czterdziestce. Na pewno każdy z nas zetknął się kiedyś z tym stwierdzeniem. Czterdziestolatkowie są już doświadczeni i znają swoją wartość, dlatego wiedzą, kim są i co potrafią robić najlepiej. My za to wiemy, że taki jubileusz należy obchodzić w gronie rodziny i znajomych, dlatego postanowiliśmy zebrać najlepsze restauracje z Bydgoszczy, w których warto zorganizować swoje przyjęcie urodzinowe. Oto nasza lista!


Spółdzielnia Gastronomiczna w Bydgoszczy zrzesza restauracje z Bydgoszczy, w których warto zorganizować jubileusz czterdziestych urodzin. Przedstawiamy więc TOP 3 restauracji, w których warto wyprawić 40 urodziny w Bydgoszczy.

Restauracja Telimena

Restauracja Telimena znajduje się w centrum Bydgoszczy, przy ulicy Fordońskiej 15. W lokalu można zorganizować zarówno wesele czy przyjęcie komunijne, ale również imieniny, urodziny mniejsze jak i większe, w tym tak ważne jak czterdziestki. Zapewniamy dobre miejsce na zabawę. W restauracji skosztować można wyśmienitych dań kuchni polskiej i europejskiej, jednakże menu na imprezę okolicznościową jest ustalane indywidualnie tak, aby dopasować je do preferencji smakowych jubilata oraz jego gości. W celu omówienia szczegółów warto umówić się na indywidualne spotkanie z managerem restauracji.

Restauracja Pod Dębem

Restauracja Pod Dębem swoją nazwę wzięła od wiekowego dębu, rosnącego w sąsiedztwie. Lokal dysponuje dwoma klimatyzowanymi salami:

  • Kominkową – na przyjęcia do 50 osób,
  • Lawendową – na imprezy do 100 osób.

Restauracja mieści się w dogodnej lokalizacji, dzięki czemu łatwo jest dojechać na miejsce z centrum miasta. Do dyspozycji gości jest monitorowany parking, a w pobliżu znajduje się hotel. Restauracja jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Restauracja Tango

Restauracja Tango przy ulicy Wojska Polskiego 23 to przestronny, elegancki lokal, który dysponuje trzema niezależnymi salami: Bankietową (uroczystości do 80 osób), Dębową (uroczystości do 150 osób) oraz Dziuplą (uroczystości do 25 osób). Jeżeli chcą Państwo zorganizować swój jubileusz w naszej restauracji, to zachęcamy do kontaktu. Służymy doradztwem w zakresie menu, a także dekoracji.

TOP 3 restauracji, w których warto wyprawić 40 urodziny w Bydgoszczy