O tym należy pamiętać podczas dekorowania sali weselnej

Ślub i wesele są związane ze stresem Pary Młodej, ale również z najpiękniejszymi wspomnieniami na całe życie. Aby wszystko wypadło jak najlepiej, warto zadbać o wszelkie szczegóły dużo wcześniej, tak aby nic nas nie zaskoczyło tego dnia. Jedną z takich kwestii jest wystrój sali weselnej, w której młode małżeństwo i ich najbliżsi będą mogli bawić się do rana. Poznaj nasze rady dotyczące tego, jak przygotować salę na wesele. 


Postaw na świeże kwiaty

Świeże kwiaty świetnie łączą się z wystrojem sali weselnej. Mogą być one sezonowe, co znacznie ułatwi ich znalezienie oraz obniży koszty. Taka dekoracja wygląda naturalnie i świeżo, dlatego motyw kwiatowy polecany jest dla wszystkich wielbicieli rustykalnego stylu.

Zadbaj o nastrojowe światło

Oświetlenie odgrywa zawsze wielką rolę, szczególnie w tak ważnych okolicznościach, jak wesele. Wśród polecanych przez nas rozwiązań znaleźć można między innymi sznury złotych lampek czy też stylowe lampiony, które swoim przytłumionym światłem dodadzą uroku całej scenerii. 

Ozdoby z balonów jako dekoracja weselna

Balony pasują nie tylko do przyjęć urodzinowych, ale równie dobrze sprawdzą się na weselu. Na rynku znaleźć można ogromny wybór balonów w ciekawych kształtach, można z nich układać napisy czy całe girlandy stanowiące uzupełnienie dekoracji weselnych

Sale weselne w Bydgoszczy

Spółdzielnia Gastronomiczna w Bydgoszczy udostępnia dla Młodych Par kilka restauracji, które idealnie nadadzą się jako sale weselne. Wśród nich wymienić można znajdującą się na początku ulicy Fordońskiej Restaurację Telimena lub na końcu tej samej ulicy Restaurację pod Dębem. Z kolei Restauracja Tango znajduje się na osiedlu Kapuściska i to świetna opcja dla wszystkich mieszkańców górnego tarasu Bydgoszczy. W Restauracji Gerwazy na ulicy Gajowej pomieścić można około 60 osób na sali weselnej. Wszystkie te restauracje proponują usługę dekoracji sali weselnej w wybranym przez gości stylu, dzięki czemu nie będą oni musieli się tym przejmować i będą mogli skupić się na tym, co najważniejsze.  

O tym należy pamiętać podczas dekorowania sali weselnej