Jak zorganizować imprezę w restauracji z dziećmi?

Nie jest zaskoczeniem, że organizacja imprez okolicznościowych w restauracji cieszy się dużym powodzeniem. Jeżeli zdecydujesz się np. na wyprawienie urodzin w restauracji, o wiele rzeczy nie musisz się martwić! Przygotowaniem dań czy obsługą gości zajmie się profesjonalny zespół, a ty będziesz mógł cieszyć się tym dniem razem ze swoimi gośćmi. Jeżeli wśród naszych gości będą również dzieci, musisz pamiętać o kilku ważnych elementach!

 

Jak zorganizować imprezę w restauracji z dziećmi?

Organizacja imprezy okolicznościowej w restauracji

Przed wyborem restauracji idealnej na imprezę okolicznościową, na której pojawią się dzieci, musimy wziąć kilka rzeczy pod uwagę:

  1. Krzesełka do karmienia: jeżeli na przyjęciu będą dzieci, które jeszcze nie są w stanie usiąść przy stole razem z dorosłymi, warto zwrócić uwagę czy w restauracji znajdują się krzesełka, które ułatwią rodzicom nakarmienie dziecka.
  2. Kącik zabaw dla dzieci: nie jest to obowiązkowy element na imprezie, jednak każdy rodzic potwierdzi, że jest to duże udogodnienie. Na takim stoliku znajdują się najczęściej kolorowanki z kredkami, układanki i inne zabawki, które umilą czas dzieciom.
  3. Animator dla dzieci: jeżeli na imprezie będzie dość dużo dzieci, popularnym rozwiązaniem będzie zatrudnienie animatora dla dzieci, który doskonale będzie wiedział, w jaki sposób zająć im czas. Rodzice nie będą musieli martwić się o zabawianie dziecka, które czasami jest trudnym zadaniem podczas imprezy.
  4. Menu dla dzieci: małe dzieci nie wszystko lubią oraz nie wszystko mogą jeść. Dlatego jeżeli na imprezie będą małe dzieci warto uzgodnić wcześniej specjalne menu dla nich.
  5. Miejsce do karmienia i przewijania: jeżeli na imprezę zaproszeni są rodzice z niemowlakiem, warto zadbać o miejsce do przewijania i karmienia. Daje to duży komfort rodzicom oraz gościom.

Imprezy okolicznościowe w Bydgoszczy

Spółdzielnia Gastronomiczna w Bydgoszczy poleca organizację imprez okolicznościowych w takich restauracjach jak: restauracja Telimena, restauracja Pod Dębem, restauracja Tango lub restauracja Gerwazy. Profesjonalna obsługa zadba o każdy szczegół imprezy i o twoich gości!