Gdzie zorganizować wesele w Bydgoszcz?

Ślub oraz wesele jest ważnym etapem w naszym życiu. Jest to nie lada wyzwanie! W tym dniu chcemy, aby wszystko było idealne, bez zbędnych problemów. Spraw, abyście wy oraz wasi goście na długo zapamiętali ten dzień. Dlatego warto wybrać restaurację, która pomoże Ci profesjonalnie zaplanować ten wyjątkowy dzień. Mieszkasz w Bydgoszczy, lub w okolicy i zastanawiasz się, gdzie zorganizować wesele? Zapoznaj się z naszymi propozycjami!

Gdzie zorganizować wesele w Bydgoszcz?

Jak wybrać idealną salę?

Wybierając salę weselną, musimy spojrzeć na nią jako gość, fotograf, kamerzysta i oczywiście Para Młoda. Patrząc z perspektywy gościa musimy, się upewnić, że sala jest wystarczająco duża, aby pomieścić zaproszoną liczbę osób. Brak swobody przy stole oraz na parkiecie może już na samym początku zniechęcić do zabawy. Dlatego zadbajmy o to, aby miejsca było wystarczająco.

Dla fotografa oraz kamerzysty jest ważny ogólny wygląd sali. Niektórych rzeczy nie da się przerobić na już wykonanych zdjęciach lub zajęłoby to zbyt dużo czasu, dlatego przy wyborze sali warto, jest zwrócić uwagę na ściany sali weselnej i zastanowić się, czy będą współgrały z naszymi dekoracjami i stylem, w którym chcielibyśmy mieć wesele. Warto wybrać salę, która jest piękna sama w sobie i nie przesadzać z dekoracjami.

Dużym atutem sali weselnej będzie jej lokalizacja. Wesele w Bydgoszczy będzie idealnym rozwiązaniem, jeśli mieszkasz w tym mieście lub w jego okolicach. Krótki dystans między miejscem, w którym odbędzie się ślub a salą weselną będzie na pewno wygodną opcją. Dlatego mamy dla Ciebie kilka propozycji restauracji w różnych lokalizacja. Wybierz tą, która jest ci bliższa, nie tylko w kontekście lokalizacji.

 

Zatańcz razem z nami - Restauracja Tango

Dlaczego Restauracja Tango? Restauracja ta porwie Cię do tańca! Nie tylko ze względu na nazwę, ale również i na swoją ofertę. To restauracja z klasą. Szyk i elegancję widać już na pierwszy rzut oka. Stonowane barwy wnętrza dają możliwość wyboru weselnych dodatków w dowolnym kolorze. Sala pomieści od 25 do 110 osób, jeżeli wasza lista gości mieści się w tym przedziale, warto zapoznać się bliżej z weselną ofertą Restauracji Tango.

 

Restauracja pod Dębem jako propozycja na wesele z klasą

Sala Lawendowa w Restauracji pod Dębem może się okazać waszym najlepszym wyborem! Nazwa tej sali nie jest przypadkiem. Lawendowe ściany w połączeniu ze złotymi dodatkami tworzą zgrany duet. Sala pomieści do 100 waszych gości weselnych. Menu jest staranne przygotowane zgodnie z preferencjami Pary Młodej. Można dodatkowo urozmaicić je atrakcjami kulinarnymi. Przyjrzyj się naszej ofercie bliżej.

 

Restauracja Telimena-gwarancja udanego wesela

W tym miejscu możecie zorganizować wesele nawet do 130 osób! A jeżeli planujesz wesele w piątek lub w maju, otrzymasz 10% rabatu. Kuszące, prawda? Finalnie może was przekonać przestronny parkiet do tańca oraz duży parking. Okrągłe stoły mogą się okazać trafnym wyborem i spowodować lepszą integrację naszych gości. Zobacz to na własne oczy!

 

Restauracja Gerwazy-idealne miejsce na kameralne wesele

Restauracja Gerwazy to sąsiad Restauracji Telimena. Jeżeli szukacie kameralnej sali, właśnie ją znaleźliście!  Zorganizujesz tam wesele do 60 osób. Wspaniały wygląd dworku szlacheckiego na pewno zrobi wrażenie na waszych gościach. Przekonajcie się o tym sami!