Gdzie spędzić Sylwestra w Bydgoszczy?

Pożegnanie Starego Roku to ważny moment, aby podsumować swoje dotychczasowe cele. To także okazja do tworzenia nowych postanowień. Jednak sama sylwestrowa noc to szansa na doskonałą zabawę i pożegnanie 2021. Co można robić w Bydgoszczy w Sylwestra? Oto nasze propozycje!


Impreza domowa

Tak zwane domówki stały się bardzo popularne szczególnie w czasie pandemii. To opcja dla tych, którzy chcą wejść w Nowy Rok ze swoimi bliskimi. W przypadku domówek doskonałą opcją jest zamówienie cateringu sylwestrowego. Impreza w domu niczym wówczas nie różni się od tej w restauracji. Gotowe dania otrzymujesz 31. grudnia z samego rana. Wystarczy je tylko podgrzać i przełożyć na własne naczynia.

Zorganizowanie domówki to możliwość dodatkowej dekoracji wnętrza w imprezowym stylu. Girlandy, balony oraz zabawne akcesoria dla gości pozwolą stworzyć idealny klimat zabawy. Domówka tego dnia także nie będzie przeszkadzać sąsiadom - przecież oczekujemy na Nowy Rok!

Co z muzyką? Możesz stworzyć własną składankę utworów korzystając z wielu aplikacji internetowych. Pamiętaj, aby były dostosowane do wszystkich gości. Współczesne hity, piosenki do tańca, a także stare utwory, które wszyscy znają, będą strzałem w dziesiątkę!

Sylwester w klubie

A dla tych, którzy nie mają planów zabawa w klubie to doskonały pomysł! Może to być tzw. spontan! Pamiętaj jednak, że wiele takich miejsc przyjmuje również rezerwacje stolików. Obowiązuje także pewien dress code, pamiętaj o wieczorowym ubiorze. Impreza w dyskotece to jednak pewne ograniczenia. Nie zawsze możliwe jest jednak zamówienie cateringu, a więc przed wyjściem warto zorganizować sobie kolację sylwestrową. Taką opcję oferują również restauracje w Bydgoszczy.

Bydgoskie restauracje zapraszają na Sylwestra!

Sylwester w restauracji to okazja do świętowania i doskonałej zabawy. Muzyka na żywo lub DJ zapewnią szampańską imprezę do samego rana. Dodatkowo możesz spróbować wyśmienitych potraw przygotowanych specjalnie z okazji nadchodzącego Nowego Roku.

Restauracje oferują menu, muzykę, pokazy sztucznych ogni i wiele innych atrakcji. Ciekawym pomysłem są także tematyczne zabawy. Sylwester w klimacie Rio, lat ‘80 czy też jako bal maskowy.

W Bydgoszczy Sylwester odbędzie się w Restauracji Telimena. To wyjątkowe wydarzenie, gdyż zabawa odbędzie przy muzyce mechanicznej. Skosztujecie również doskonałego menu z potrawami przygotowywanymi przez szefów kuchni. Zapowiada się szalona noc do białego rana!

Na szampańską zabawę zaprasza także Bar Horacy! Wyjątkowy wystrój tego miejsca sprawia, że poczujesz klimat sylwestrowej nocy. To także specjalnie przygotowane menu, które zaskoczy niejedno podniebienie. Imprezę uświetni DJ Andrzej Murawski z największymi hitami ostatnich lat!

Gdzie spędzić Sylwestra w Bydgoszczy?