Gdzie można zjeść dobry obiad w Bydgoszczy?

W Bydgoszczy znajdziesz wiele barów, które oferują pyszne dania w przystępnych cenach. Oferty obiadowe to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na gotowanie w ciągu dnia. Sprawdź te najelpsze — przedstawiamy szczęśliwą siódemkę wśród bydgoskich barów.


Najlepsze bary w Bydgoszczy

Poniżej przedstawiamy top 7 najlepszych barów w Bydgoszczy, które zaskoczą Cię szerokim wyborem dań oraz ich świetnym smakiem:

  • Bar Kaprys: domowe jedzenie, sprawna obsługa i gwarancja smaku — to właśnie charakteryzuje bar Kaprys. W ofercie znajdują się również pyszne śniadania i kolacje. Wszystkie dania przygotowane są na podstawie świeżych surowców, które dostarczają nam zaufani dostawcy.
  • Bar Krokus: obiady, jak u mamy — bar Krokus serwuje doskonałe dania, których smak przeniesie Cię do czasów beztroskiego dzieciństwa. Przytulne wnętrze przypomina domową atmosferę. Nasi kucharze przygotowują w oparciu o tradycyjną, polską kuchnię.   
  • Bar Horacy: starannie przygotowane dania i doskonały smak, który zostanie na długo w Twojej pamięci! Kameralne wnętrze to idealne miejsce do spędzenia wspólnego obiadu. Bar Horacy to gwarancja pysznych i pożywnych posiłków. 
  • Bar Dworcowy: domowa, polska kuchnia oraz niezawodna i profesjonalna obsługa! Do nas możesz przyjść na szybki i pyszny obiad obok Dworca PKP.
  • Bar Jagienka: szeroki wybór obiadów oraz ich niesamowity smak — to właśnie Bar Jagienka! Przytulne wnętrze sprawia, że to doskonałe miejsce do spędzenia rodzinnego obiadu. Tradycyjna polska kuchnia i atrakcyjne ceny to jedne z wielu zalety Baru Jagienka.
  • Bar Mikrus: świetne domowe jedzenie dla Ciebie i Twojej rodziny! Wszystkie dania przygotowane są w oparciu o świeże i wysokiej jakości składniki, które gwarantują niesamowity smak. 
  • Bar Miły: tradycyjna kuchnia, która zaskoczy niejedną osobę! Nasze dania przygotowywane są na miejscu oraz według autorskich receptur!

Jeżeli nie masz czasu na przyrządzenie obiadu, odwiedź nasze bary, a na pewno nie pożałujesz. Gwarancja smaku oraz atrakcyjne ceny — to właśnie charakteryzuje obiady w Bydgoszczy!

 

 

Gdzie można zjeść dobry obiad w Bydgoszczy?