Catering wielkanocny z bydgoskich restauracji

Wielkanoc to czas radości, spędzania czasu z bliskimi i świętowania tradycji. Dla wielu osób święta wiążą się również z dużą ilością stresu związanego z przygotowaniami, a szczególnie z czasochłonnym gotowaniem potraw na świąteczny stół. Jednak jest rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i energię – catering wielkanocny. To doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą spędzić święta bez stania w kuchni i martwienia się o jedzenie.

Catering wielkanocny z bydgoskich restauracji

Dlaczego warto postawić na wielkanocny catering?

Zamówienie cateringu to ogromna oszczędność czasu, nie tylko przed samymi świętami, ale również w ich trakcie. Czas ten można poświęcić na spotkania z rodziną. Co więcej, catering wielkanocny to kompleksowa usługa, która obejmuje przygotowanie i dostarczenie dań.

Restauracje, które zapewniają catering oferują szeroki wybór dań, zarówno tradycyjnych, jak i tych bardziej nowoczesnych. Można wybrać menu, które odpowiada gustom i preferencjom żywieniowym. A co więcej to pewność wysokiej jakości smacznych i tradycyjnych potraw. Do przygotowania dań używane są świeże i sprawdzone składników.

Co w menu cateringu wielkanocnego?

Żurek wielkanocny

Jest to zupa o charakterystycznym kwaśnym smaku, idealna na początek świątecznego śniadania. Przygotowywana jest na bazie zakwasu z dodatkiem białej kiełbasy, jajek, chrzanu i świeżego majeranku. Żurek może być podawany w chlebku.

Sałatka jarzynowa

To klasyczna sałatka, która zawsze cieszy się powodzeniem na wielkanocnym stole. Składa się z ugotowanych ziemniaków, marchewki, pietruszki, selera, zielonego groszku, jajek, majonezu i ogórka.

Galareta z drobiu

To danie, które pięknie prezentuje się na stole. Gotowana na wywarze z kurczaka lub indyka z dodatkiem warzyw i przypraw. Dodatkowo udekorowana jajkami na twardo, świeżą pietruszką i szczypiorkiem będzie doskonale prezentować się na stole wielkanocnym. Można podawać ją z chrzanem.

Sernik wielkanocny

Jako deser to niezbędnik na wielkanocnym stole. Tradycyjny sernik udekorowany świątecznymi dodatkami będzie idealną opcją do popołudniowej kawy lub herbaty.


Catering wielkanocny w Bydgoszczy oferują:

Bar Miły, Bar Krokus, Bar Mikrus, Bar Jagienka, Bar Dworcowy, Bar Horacy i Bar Kaprys!