CATERING

Spółdzielnia Gastronomiczna posiada długoletni ą tradycję w prowadzeniu usług gastronomicznych. Doświadczona kadra kucharzy żywi na życzenie mieszkańców Bydgoszczy i gości już od 50 lat.

Od kilkudziesięciu lat świadczymy usługi gastronomiczne na najwyższym poziomie dzięki temu, że pracuje dla nas zespół profesjonalnie przygotowanych pracowników. Bezwarunkowo przestrzegamy norm jakości produktów, z jakich przygotowujemy nasze potrawy. Jednak największą naszą tajemnicą jest pasja. Kucharze zatrudnieni w naszej firmie poszczycić się mogą wieloma nagrodami zdobytymi na targach oraz konkursach gastronomicznych organizowanych w kraju. To pozwala naszej sieci być liderem na lokalnym rynku restauracji, barów mlecznych oraz usług cateringowych. Ogromnie cieszy nas fakt, iż każdego dnia możemy obsługiwać ponad 2 000 klientów. Naszą specjalnością jest kuchnia polska. Tradycyjne dania ze szlachetnych gatunków mięs, drobiu i ryb. Przygotowujemy na życzenie szeroki asortyment wykwintnej galanterii garmażeryjnej oraz deserów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno przy organizacji dużych bankietow firmowych jak i małych przyjęć rodzinnych. Dysponujemy bogatym zapleczem gastrobnomicznym oraz doswiadczeniem w prowadzeniu kilku restauracji, ktore na stałe wpisały się w mapę Bydgoszczy. Wieloletnie doświadczenie to największy atut w organizacji ważnych dla Państwa uroczystości, pozwala odpowiednio dobrać menu i zwrocić uwagę na najwłaściwsze elementy w zależności od rodzaju wydarzenia. 
Restauracje zapraszają gości oraz firmy do lokali. Mogą także zorganizować imprezy w innych wskazanych miejscach przez zamawiających. Przygotowują na życzenie gości oraz firmy różnorakie imprezy rodzinne, bankiety, bale, polecają obsługę narad, sympozjów, walnych zgromadzeń itp., są w stanie obsłużyć jednorazowo do 1000 osób.

Wśród bogatej oferty potraw pierwsze miejsca zajmują dania tradycyjnej kuchni polskiej, proponujemy również dania wykwintne ze szlachetnych gatunków mięsa wieprzowego, wołowego, drobiu i ryb przygotowanych tradycyjnie lub z grilla z dodatkami w postaci surówek i sałatek warzywnych. Przygotowujemy na życzenie szeroki asortyment galanterii garmażeryjnej oraz deserów.

CATERING