Kariera

1 min.

SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA   Zakres obowiązków: znajomość menu, przyjmowanie zamówień oraz obsługa kasy fiskalnej, wydawanie zamówionych dań. Wymagania: doświadczenie na stanowisku sprzedawcy, umiejętność obsługi kasy fiskalnej, pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na dłuższy okres czasu, wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników, dofinansowanie wypoczynku letniego, benefity świąteczne, pracę w przyjaznym i zgranym zespole. Wynagrodzenie jest uzależnione jest od posiadanych kompetencji i kwalifikacji, zostanie ustalone bezpośrednio z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. CV prosimy kierować na adres: sekretariat@restauracjebydgoszcz.pl Dział Kadr tel. 52 324 93 10

1 min.

KUCHARZ

KUCHARZ   Opis stanowiska: przyrządzanie potraw według receptur wprowadzonych przez Szefa Kuchni, przestrzeganie norm i standardów HACCP, udział w tworzeniu menu, dbałość o estetykę wydawanych potraw. Wymagania: doświadczenia na stanowisku kucharz, pasji do gotowania, dobrej organizacji własnej pracy, aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: zatrudnienie na umowę o pracę, system premiowy, dofinansowanie wypoczynku letniego, pracę w przyjaznym i zgranym zespole. Swoje CV prześlij na adres: sekretariat@restauracjebydgoszcz.plDział Kadr tel. 52 324 93 10