Praca na stanowisku sprzedawca w restauracji

SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

  • znajomość menu,
  • przyjmowanie zamówień oraz obsługa kasy fiskalnej,
  • wydawanie zamówionych dań.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku sprzedawcy,
  • umiejętność obsługi kasy fiskalnej,
  • pozytywne nastawienie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na dłuższy okres czasu,
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników,
  • dofinansowanie wypoczynku letniego, benefity świąteczne,
  • pracę w przyjaznym i zgranym zespole.

Wynagrodzenie jest uzależnione jest od posiadanych kompetencji i kwalifikacji, zostanie ustalone bezpośrednio z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

CV prosimy kierować na adres: sekretariat@restauracjebydgoszcz.pl

Dział Kadr tel. 52 324 93 10