Restauracja Pod Dębem

Restauracja Pod Dębem

ul. Fordońska 102 85-719 Bydgoszcz
tel.: 52 324 93 44 kom. 515 346 468

Godziny otwarcia

Pon.
11:00 - 18:00
Wt.
11:00 - 18:00
Śr.
11:00 - 18:00
Czw.
11:00 - 18:00
Pt.
11:00 - 18:00
Sob.
11:00 - 18:00
Niedz.
11:00 - 18:00

Restauracja Pod Dębem w Bydgoszczy

 

to wyjątkowa restauracja, położona w sąsiedztwie malowniczego, wiekowego dębu, od którego zaczerpnęła swoją aktualną nazwę. Przestronna, elegancka, a co najważniejsze - dobrze skomunikowana z centrum Bydgoszczy, ulokowana w sąsiedztwie hotelu, idealnie sprawdzi się jako miejsce organizacji imprezy okolicznościowej czy spotkania biznesowego. W zależności od wielkości uroczystości Restauracja Pod Dębem oferuje dwie piękne klimatyzowane sale:

  • Salę Kominkową – przeznaczoną na imprezy kameralne do 50 osób;
  • Salę Lawendową –  dużą i przestronną, przeznaczoną na imprezy do 100 osób (w przypadku konferencji do 150 osób).

Dla klientów, którzy chcą w ciszy i spokoju omówić ważne sprawy służbowe, przygotowano dwa pokoiki biznesowe. Wnętrza Restauracji Pod Dębem, to elegancki, klasyczny wystrój utrzymany w ciepłych, miłych dla oka barwach. Kolorystyka obu sal współgra z ich nazwami, tworząc spójny wizerunek lokalu. Restauracja znajduje się na podwyższonym parterze i jest w pełni przystosowana do użytku osób niepełnosprawnych. Na jej tyłach znajduje się monitorowany parking, dzięki czemu goście bez obaw mogą pozostawić na nim swoje auta na czas uroczystości.

Zapraszamy na indywidualne spotkania dotyczące oferty Restauracji Pod Dębem. Jesteśmy do waszej dyspozycji!


Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu.

Wesele to wyjątkowa uroczystość, którą wspomina się przez całe życie...

Jesteśmy przekonani, że w naszej Restauracji Pod Dębem Państwa marzenie o wspaniałym i niezapomnianym przyjęciu weselnym rozkwitnie najpiękniej, ponieważ nadamy mu prawdziwie doskonałą i urzekającą oprawę.

Nasza restauracja to idealne miejsce zarówno na duże wesele jak i na kameralne przyjęcie weselne. Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne. Nasza Restauracja dysponuje dwiema przestronnymi klimatyzowanymi salami. Wnętrza RESTAURACJI POD DĘBEM to elegancki, klasyczny wystrój utrzymany w ciepłych miłych dla oka barwach. Dekoracje sali i stołów w wybranej kolorystyce są ustalane indywidualnie z życzeniem Pary Młodej. MENU WESELNE jest starannie dobrane do preferencji Pary Młodej i jej Gości. Podstawą menu jest tradycyjna kuchnia polska z nutą nowoczesności. Oferujemy dodatkowe atrakcje kulinarne. Młodą Parę tradycyjnie witamy chlebem i solą.


PROFESJONALNA OBSŁUGA BĘDZIE SPEŁNIAĆ PAŃSTWA ŻYCZENIA I DBAĆ O WYJĄTKOWOŚĆ POWIERZONYCH NAM CHWIL

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, mogą być Państwo pewni, że zorganizujemy uroczystość na najwyższym poziomie tak, aby ten dzień wspominać jako wyjątkowy...

 

Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii

Oferujemy kompleksową obsługę najróżniejszych uroczystości, w tym szkoleń, konferencji, eventów firmowych i rodzinnych, bankietów, a także imprez na świeżym powietrzu. Zapewniamy doskonały catering, który zasmakuje każdemu. Nasi kucharze przygotują dla Państwa najróżniejsze dania - specjalnie na Państwa życzenie. Catering możemy zorganizować zarówno w naszej restauracji jak i we wskazanym przez Państwa miejscu. Zapraszamy do zapoznania się oraz do skorzystania z naszej oferty cateringowej.