Restauracja Tango

Restauracja Tango

ul. Wojska Polskiego 23 85-825 Bydgoszcz
tel.: 52 324 93 24 kom. 501 341 714

Godziny otwarcia

Pon.
11:00 - 18:00
Wt.
11:00 - 18:00
Śr.
11:00 - 18:00
Czw.
11:00 - 18:00
Pt.
11:00 - 18:00
Sob.
11:00 - 18:00
Niedz.
11:00 - 18:00

Restauracja Tango w Bydgoszczy

to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących wyjątkowego miejsca do organizacji:

 • wesela,
 • imprezy firmowej,
 • przyjęć I Komunii Świętej,
 • jubileuszu,
 • chrzcin,
 • urodzin,
 • szkolenia,
 • stypy itp.

Restauracja Tango dysponuje trzema niezależnymi klimatyzowanymi salami:

 • Sala Bankietowa – przeznaczona do organizacji uroczystości do 80 osób, która w ubiegłym roku przeszła totalną metamorfozę,
 • Sala Dębowa – przeznaczona do organizacji uroczystości do 150 osób (istnieje również możliwość przygotowania dla Gości 250 miejsc siedzących),
 • Sala Kameralna – zapraszamy do najnowszego wnętrza Restauracji Tango. Zachwyca wystrojem i tworzy niepowtarzalny klimat podczas każdego spotkania towarzyskiego, bądź biznesowego. Idealna dla grup do 25 osób.

Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie menu, wystroju oraz oprawy muzycznej. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i wyśmienite jedzenie.

Opinie naszych Gości:

Opinie Tango


Zapraszamy do kontaktu!


W codziennym menu obiadowym znajduje się szeroki wybór zdrowych i sycących dań przygotowanych ze świeżych składników.


Przyjęcie weselne z racji na swą wyjątkowość, potrzebuje szczególnej oprawy. Zapraszamy Państwa do pięknie zaaranżowanych, przestronnych sal Restauracji Tango, które są idealnym miejscem na organizację tak ważnej uroczystości. Zapewniamy eleganckie i klimatyzowane wnętrza, przeznaczone na uroczystości liczące od 25 do 110 osób.
Oferujemy stylową dekorację stołów, zgodnie z Państwa życzeniem. Kolorystyka sali, eleganckie pokrowce na krzesła, barwy i rodzaj kompozycji bukietów są ustalane indywidualnie z Parą Młodą.
Menu weselne także uwzględnia Państwa oczekiwania, proponujemy zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej, jak i europejskiej. Możemy również przygotować dania wegetariańskie, specjalne menu dziecięce lub dodatkowe atrakcje kulinarne. Zgodnie z tradycją witamy nowożeńców chlebem i solą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę kelnerską.
Zadowolenie Pary Młodej i jej gości jest dla nas priorytetem.
Posiadamy także zaplecze multimedialne, z którego mogą Państwo skorzystać podczas swojego przyjęcia. Bazując na naszym długoletnim doświadczeniu w organizacji uroczystości weselnych oferujemy Państwu nie tylko eleganckie sale bankietowe i wyśmienitą kuchnię, ale także pomoc organizacyjną.
W Restauracji Tango wiemy, jak ważnym wydarzeniem jest ślub i wesele, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić Państwa oczekiwania w tym wyjątkowym dniu.

Obsługujemy szkolenia i konferencje, koktajle, bankiety i imprezy firmowe. Przygotowujemy przerwy kawowe i przerwy lunchowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Menu dostosowujemy indywidualnie dla każdego Klienta.

Studniówki, bale gimnazjalne, ważne wydarzenia szkolne. W szkole, na uczelni czy w sali bankietowej. Dla uczniów i nauczycieli. Zapraszamy do kontaktu! Menu dostosowujemy indywidualnie dla każdego Klienta.