Zestawienie restauracji serwujących lunch w Bydgoszczy

Bydgoska Spółdzielnia Gastronomiczna to zrzeszenie kilku restauracji w Bydgoszczy, oferujących szeroki wybór dań kuchni polskiej. Każda z restauracji w ramach spółdzielni ma swoje indywidualne cechy, ale ich wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość potraw, bazująca na lokalnych składnikach. Jeśli szukasz smakowitego oraz taniego miejsca na lunch, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce. Przygotowaliśmy dla Ciebie zestawienie restauracji serwujących lunch w Bydgoszczy.

 

Zestawienie restauracji serwujących lunch w Bydgoszczy

Restauracja Telimena

To miejsce, gdzie możesz skosztować dań kuchni polskiej. Menu obejmuje dania mięsne, jarskie, ryby, makarony, czy sałatki. Restauracja Telimena stawia na świeże, sezonowe składniki, które gwarantują wysoką jakość i smak każdego dania.

Restauracja Tango

Menu restauracji obejmuje tradycyjne pierogi, pyszne zupy oraz sycące dania mięsne. Składniki są starannie wyselekcjonowane, a potrawy przygotowywane przez kucharza powstają  z pasją i ze smakiem.

Bar Dworcowy

Bar Dworcowy zlokalizowany nieopodal Dworca PKP Bydgoszcz specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej. Menu obejmuje dania mięsne, zupy czy pierogi, które smakują jak u mamy. Wszystkie potrawy są przygotowywane według tradycyjnych receptur, korzystając z lokalnych składników. Lunch można zamówić na miejscu w barze lub zabrać na wynos.

Bar Miły

Bar znajduje się na bydgoskim osiedlu Leśnym. Tutejszą specjalnością również jest kuchnia polska w najlepszym wydaniu. W ofercie znajdują się pyszne i sycące zupy, ręcznie lepione pierogi oraz aromatyczne mięsa.

Wszystkie restauracje i bary wchodzące w skład Bydgoskiej Spółdzielni Gastronomicznej mają coś wyjątkowego do zaoferowania. Bez względu na preferencje smakowe, każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Tradycyjne polskie dania zapewniają wyjątkowe doświadczenie kulinarne w samym sercu Bydgoszczy.